Korálkový náramek Elegance Ametyst

Objevte jedinečný náramek Ametyst právě z minerálu, který se nazývá ametyst, z kolekce BeChic. Tento krásný náramek je ručně vyroben z korálků v odstínech fialové a čiré. Každý korálek je pečlivě vybrán pro svou jedinečnou krásu a texturu, čímž je každý náramek originálním kouskem.

Náramek je doplněn jemnými ozdobnými prvky s třpytivými korálky, které dodávají šperku elegantní lesk. 

  • Materiál: ametyst ( fialové korálky ), čiré korálky
  • Ozdobné prvky: kovové prvky se štrasem
  • Velikost: univerzální ( cca 17 - 18 cm obvod), pružný náramek

 

Pokud budete potřebovat menší či větší velikost, poprosím o změření zápěstí pomoci provázku, který následně přiložíte k pravítku a tím zjistíte, jaký obvod potřebujete. Připište ho pak, prosím, k poznámce u nákupu. Barevnost a počet korálků se může lišit oproti barevnému zobrazení vašeho zařízení a dle obvodu náramku. Děkuji. 

279 Kč
Dostupnost: Skladem
Korálkový náramek Elegance Ametyst
Korálkový náramek Elegance Ametyst
Novinka
Dárek k objednávce
Dárek
ke každé objednávce
Odeslání do 24 hodin
Odeslání do 24 hodin
na jakékoliv místo
Vstřícný servis
Vstřícný servis
rychlé řešení

Detailní popis produktu

Ametyst je vzácný kámen s velkou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nespavost, uklidňuje. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět.  Pomáhá při boji se závislostmi. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. 

Tento náramek je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Díky své univerzální velikosti a pružnému provedení se pohodlně přizpůsobí každému zápěstí. Z náramku tak může být i perfektní dárek pro vaše blízké.

Prozkoumejte krásu a eleganci s náramkem Ametyst a dejte svému stylu nádech luxusu a osobitosti. K dispozici exkluzivně na BeChic.cz.