Korálkový náramek My Family

Tento stylový náramek z přírodního ametystu a jaspisu je skvělým doplňkem pro každou příležitost. Každý korálek je jedinečný, s nádhernými přírodními vzory a barvami, které dodávají náramku přirozený a elegantní vzhled. Náramek je doplněn jemnými ozdobnými kroužky a přívěskem ve tvaru Stromu Života, symbolizujícím spojitost a pevné pouto rodiny.

  • Materiál: vícebarevné korálky ametystu, jaspisu, strečové lanko
  • Ozdobné prvky: kovový přívěsek ve tvaru strom života
  • Velikost: cca 17 - 18 cm obvod, korálky 8 mm

 

Pokud budete potřebovat menší / větší velikost, poprosím o změření zápěstí pomoci provázku, který následně přiložíte k pravítku a tím zjistíte, jaký obvod potřebujete. Připište ho pak, prosím, k poznámce u nákupu. Děkuji. 

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Korálkový náramek My Family
Korálkový náramek My Family
Novinka
Dárek k objednávce
Dárek
ke každé objednávce
Odeslání do 24 hodin
Odeslání do 24 hodin
na jakékoliv místo
Vstřícný servis
Vstřícný servis
rychlé řešení

Detailní popis produktu

Ametyst je vzácný kámen s velkou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nespavost, uklidňuje. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět.  Pomáhá při boji se závislostmi. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života.

Tento náramek je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Díky pružnému provedení se pohodlně přizpůsobí každému zápěstí. Náramek může být i perfektní dárek pro vaše blízké, kteří milují přírodu a stylové šperky.

Dopřejte si styl a eleganci s náramkem z ametystu a jaspisu s přívěskem Strom Života a vyjádřete svou lásku k rodině módním doplňkům. K dispozici exkluzivně na BeChic.cz.