Korálkový náramek Photography s přívěskem fotoaparátu

Prozkoumejte naši exkluzivní kolekci tematických náramků s náramkem Photography od BeChic. Tento nádherný náramek je ručně vyroben z  korálků, které oslní svým jedinečným leskem a barevností. 

Dominantním prvkem náramku je stylový přívěsek ve tvaru fotoaparátu, který symbolizuje vášeň pro zachycení krásných momentů a kreativitu. 

  • Materiál: vícebarevné korálky, strečové lanko
  • Ozdobné prvky: kovový přívěsek ve tvaru fotoaparátu
  • Velikost: cca 17 cm obvod

 

Pokud budete potřebovat menší či větší velikost, poprosím o změření zápěstí pomoci provázku, který následně přiložíte k pravítku a tím zjistíte, jaký obvod potřebujete. Připište ho pak, prosím, k poznámce u nákupu. Barevnost a počet korálků se může lišit oproti barevnému zobrazení vašeho zařízení a dle obvodu náramku. Děkuji. 

269 Kč
Dostupnost: Skladem
Korálkový náramek Photography s přívěskem fotoaparátu
Korálkový náramek Photography s přívěskem fotoaparátu
Novinka
Dárek k objednávce
Dárek
ke každé objednávce
Odeslání do 24 hodin
Odeslání do 24 hodin
na jakékoliv místo
Vstřícný servis
Vstřícný servis
rychlé řešení

Detailní popis produktu

Tento náramek je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Díky pružnému provedení se pohodlně přizpůsobí každému zápěstí. Náramek může posloužit jako perfektní dárek pro vaše blízké, kteří milují fotografování a stylové šperky.

Dopřejte si styl a eleganci s náramkem Photography a vyjádřete svou lásku k fotografii a módním doplňkům. K dispozici exkluzivně na BeChic.cz.