Korálkový náramek Wine Time Finally

Pro všechny milovníky vína přinášíme tento nádherný tematický korálkový náramek Wine Time Finally (W.T.F). Spojení krásy a vášně k vínu v jednom stylovém doplňku, který okamžitě upoutá pozornost.

Náramek je tvořen korálky v odstínech modré a zlaté, které připomínají barvy vína a hroznových vinic. Každý korálek je pečlivě vybírán a ručně sestavován tak, aby náramek nejen skvěle vypadal, ale také byl příjemný na nošení. Design je doplněn o zlato hnědé kovové prvky, které dodávají šperku luxusní nádech.

Hlavním prvkem náramku je přívěsek ve tvaru hroznového vína, symbolizující lásku k vínu a vinicím. Tento detail dělá z náramku ideální dárek pro všechny, kdo si rádi vychutnávají sklenku dobrého vína a milují vinohrady.

  • Materiál: korálky, kovové prvky
  • Přívěsek: hroznové víno
  • Barva: modrá, zlatá
  • Ručně vyráběný
  • Náramek na elastickém lanku pro snadné nošení, obvod cca 17 - 18 cm

 

Pokud budete potřebovat menší či větší velikost, poprosím o změření zápěstí pomoci provázku, který následně přiložíte k pravítku a tím zjistíte, jaký obvod potřebujete. Připište ho pak, prosím, k poznámce u nákupu. Barevnost a počet korálků se může lišit oproti barevnému zobrazení vašeho zařízení a dle obvodu náramku. Děkuji. 

269 Kč
Dostupnost: Skladem
Korálkový náramek Wine Time Finally
Dárek k objednávce
Dárek
ke každé objednávce
Odeslání do 24 hodin
Odeslání do 24 hodin
na jakékoliv místo
Vstřícný servis
Vstřícný servis
rychlé řešení

Detailní popis produktu

Proč si zamilujete tento náramek:

  • Stylový a tematický design: ideální doplněk pro milovníky vína, který lze nosit při jakékoliv příležitosti a nejlépe do vinného sklípku
  • Unikátní přívěsek: přívěsek hroznu přidává šperku jedinečnost a osobitost
  • Perfektní dárek: udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto stylovým a tematickým náramkem

 

Navštivte kategorii Tematické náramky na www.bechic.cz a objevte více jedinečných kousků, které podtrhnou vaši vášeň a styl.

Dopřejte si kousek luxusu s naším náramkem Wine Time Finally a vyjádřete svou lásku k vínu.