Náramek Emerald Elegance

Představujeme vám náramek Emerald Elegance, který je dokonalým spojením elegance a moderního designu. Tento nádherný náramek je vyroben z křišťálově černých korálků, které jsou doplněny výraznými zelenými prvky, jež přidávají šperku jedinečný a stylový vzhled.

  • Ozdobné prvky: kovové prvky se zelenými kamínky
  • Velikost: univerzální /17-18 cm/, pružný náramek

Pokud budete potřebovat menší či větší velikost, poprosím o změření zápěstí pomoci provázku, který následně přiložíte k pravítku a tím zjistíte, jaký obvod potřebujete. Připište ho pak, prosím, k poznámce u nákupu. Barevnost a počet korálků se může lišit oproti barevnému zobrazení vašeho zařízení a dle obvodu náramku. Děkuji. 

269 Kč 269 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Náramek Emerald Elegance
Dárek k objednávce
Dárek
ke každé objednávce
Odeslání do 24 hodin
Odeslání do 24 hodin
na jakékoliv místo
Vstřícný servis
Vstřícný servis
rychlé řešení

Detailní popis produktu

Korálky jsou pečlivě navlečeny na pevné a elastické šňůře, což zajišťuje pohodlné nošení a snadné nasazování. Zelené prvky, osázené třpytivými kamínky, dodávají náramku luxusní vzhled a jsou skvělým kontrastem ke křišťálově černým korálkům.

Náramek Emerald Elegance je univerzální doplněk, který se hodí jak k formálním, tak k neformálním outfitům. Je perfektní volbou pro speciální příležitosti, večírky, nebo jen pro každodenní nošení, kdy chcete svému stylu dodat špetku elegance.

Objednejte si náramek Emerald Elegance na www.bechic.cz a doplňte svoji šperkovnici o tento okouzlující kousek, který jistě zaujme a dodá vašemu outfitu dokonalý nádech luxusu.