Náramek Live Love Wine s jaspisem

Objevte náš jedinečný tematický náramek Live Love Wine z kolekce BeChic. Tento krásný náramek je ručně vyroben z korálků v odstínech růžové a šedé. Každý korálek je pečlivě vybrán pro svou jedinečnou krásu a texturu, čímž je každý náramek originálním kouskem.

Náramek je doplněn jemnými ozdobnými prvky s třpytivými korálky, které dodávají šperku elegantní lesk. Na náramku najdete také přívěsek ve tvaru sklenice na víno, který symbolizuje radost ze života, lásku a vášeň pro víno.

  • Materiál: jaspis (růžový a šedý)
  • Ozdobné prvky: kovový přívěšek skleničky vína
  • Velikost: univerzální, cca 17 - 18 cm, pružný náramek

 

Pokud budete potřebovat menší či větší velikost, poprosím o změření zápěstí pomoci provázku, který následně přiložíte k pravítku a tím zjistíte, jaký obvod potřebujete. Připište ho pak, prosím, k poznámce u nákupu. Barevnost a počet korálků se může lišit oproti barevnému zobrazení vašeho zařízení a dle obvodu náramku. Děkuji. 

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Náramek Live Love Wine s jaspisem
Náramek Live Love Wine s jaspisem
Novinka
Dárek k objednávce
Dárek
ke každé objednávce
Odeslání do 24 hodin
Odeslání do 24 hodin
na jakékoliv místo
Vstřícný servis
Vstřícný servis
rychlé řešení

Detailní popis produktu

Tento náramek je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Díky své univerzální velikosti a pružnému provedení se pohodlně přizpůsobí každému zápěstí. Z náramku tak může být i perfektní dárek pro vaše blízké.

Prozkoumejte krásu a eleganci s náramkem Live Love Wine a dejte svému stylu nádech luxusu a osobitosti. K dispozici exkluzivně na BeChic.cz.